WWW.ELAZİZ.THE-UP.COM - ELAZIĞLILAR BURADA BULUŞUYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıkralar

2 posters

Fıkralar Empty Fıkralar

Mesaj  Ulusal Kahraman Çarş. Eyl. 12, 2007 3:02 pm

Temel ve dursun yaz tatillerinde Antarktika'ya gitmeye karar vermişler. Uzun bir yolculuktan sonra buzlar diyarına varmışlar. Bir rehber bulamadıklarından kendileri gezmişler uzun buz ovalarını. ertesi sabah bir rehberle anlaşarak kıtanın en güzel yerlerini rehber eşliğinde gezip merak ettiklerini soruyorlarmış. Bir ara Temel rehbere seslenerek
- " Pardon burada hiç beyaz kadın var mı ? " diye sormuş,
- Rehber "Tabiî ki var, buradaki kadınların yüzde doksanı beyazdır" demiş.
- "Peki siyah kadın var mi?"
- "Eh bir kaç tane var bu civarda"
- "Pekİ siyah beyaz kadın var mı" rehber son derece şaşkın bir şekilde
- "Tabiî ki hayır ben hiçbir yerde rastlamadım böyle kadına" Cevaptan hiç de hoşnut kalmayan Temel Dursun'a dönerek
- " Ula dursun yoksa dün akşamkiler penguen miydi?????".
Ulusal Kahraman
Ulusal Kahraman
Yarbay
Yarbay

Fıkralar Empty Geri: Fıkralar

Mesaj  Ulusal Kahraman Çarş. Eyl. 12, 2007 3:10 pm

EROİN

Temel İstanbul'a gezmeye gelmiş. Gezmiş gezmiş ama büyük abdesti gelmiş. Fakat heryerde WC yazdığı için bizim ki bir türlü anlamamış. En sonunda bi siyah poşet bulup surlara gitmiş. Poşete bir güzel yapmış. Tam da narkotik surdibinde 3 kg eroin ihbarı almış. Temel'i öyle görünce hemen yakalamışlar. Bi güzel dövmüşler. Sonra hemen poşeti tartmışlar 2 kg. Polisler sormuş:
- "Nerde lan bunun 1 kilosu"
Temel:
- "Abi walla bu kadar çıktı"
Bunu duyan polisler bi daha sopa çekmişler. Sonra poşeti açıp bi bakmışlar içi pok dolu. Bunu görünce bi okkalı sopaya daha çekmişler ve temeli Trabzon'a postalamışlar.
Temel kahvede otururken arkadaşları sormuş:
- "Ula Temel anlat bakalım da İstanbul nasıldır?"
Temel:
- "Ula İstanbul güzeldir güzeldir de 3 kilodan aşağı zıçarsanız bi döviler bi döviler ki sormayın"

OKUL KIRMA

Öğretmen telefonda :

- "Demek Temel hasta,okula gelmeyecek,peki ben simdi kiminle konusuyorum?"

- "pabamla."

PASAPORT

zencinin biri amerika'dan türkiye'ye uçacakmış tam pasaport kontrolünde bakıyor ki pasaportu yok kaybolmuş ne yapsam etsem diye düşünürken yolda leonardo dı caprio' nun pasaportunu bulmuş çıkarmış üstündeki resmi kendi resmini yapıştırmış ne yapıp edip benim türkiyeye gitmem gerekiyor diye de söylenip duruyormuş tekrardan pasaport kontrolüne girmiş kontrol eden de bizim temel miş sıra adama gelmiş temel almış pasaportu bakmış isim leonardon di caprıo resme bakıyo zenci düşünmüş düşünmüş sonunda arkadaşı dursuna

- "ula dursun bu tıtanıc batmışmıydı yoksam yanmışmıydı..."
Ulusal Kahraman
Ulusal Kahraman
Yarbay
Yarbay

Fıkralar Empty Geri: Fıkralar

Mesaj  KARAHAN Çarş. Eyl. 12, 2007 8:51 pm

En güzeli eroinmiş.Teşekkürler Smiley

KARAHAN
Moderatör
Moderatör