WWW.ELAZİZ.THE-UP.COM - ELAZIĞLILAR BURADA BULUŞUYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selamlar

+17
Mustafa Kemal TÜRKOĞLU
esrarengiz
devran
gaffur
polat23
gakkoş 86
Etturkmingayrsuker
sarya23
cano
FARUK 23
KARAHAN
GAKGOSH
ece2323
Admin
bk
yelda
Teşkilat-ı Mahsusa
21 posters

5 sayfadaki 6 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Selamlar - Sayfa 5 Empty Geri: Selamlar

Mesaj  Rover Perş. Ağus. 30, 2007 2:34 pm

Hosbulduk.

KARAHAN demiş ki: İyi insanlarız tabi Smiley en önemlisi Elazığlıyız.Bak şimdi üyelerin avatarı deyince kendi üzerime alındım.Ne varki irkilecek? Rolling Eyes

Aslinda avatarlardan cok onlari secmenize neden olan dusunceleriniz, site ise ******cu bir siteden cok, Atsiz'in hayranligini barindiriyor gibi.Tabii Demokratik bir ortammis , beni o kadar da ilgilendirmez...
Rover
Rover
Uzman Onbaşı
Uzman Onbaşı

Kadın

Character sheet
OYUN: Hayat Gözel

http://www.turksestudent.nl

Mesaj  KARAHAN Cuma Ağus. 31, 2007 1:48 pm

Sn. Rover avatarlar derken neyi kiminkini kastediyorsunuz?Onu bir söyleyinde...Biz size herkesin burada yazabileceğini(tabi özellikle elazığlı dostların).düşüncelerini belirtebileceğini söyledik.Eğer düşünceleriniz Türkçü bilinç taşımıyorsa yazabileceğiniz en az 2 tane Elazığ'ın peşmerge şeklinde sitesi var.(Hatta güya düşünce özgürlüğü altında ermeni
pkk'lı ne varsa yazdırıyorla).Burada böyle şeyler olmaz.izin veremeyiz.o peşmerge sitelerini bulabilmek için google'a elaziz yazmanız kafidir ha niyetiniz farklı ise siz bilirsiniz bizim yinede herkese kapımız açık.Burada Akp'li bir kişi bile küfür etmeyene kadar 400 küsür mesaj yazdı. Saygılar

KARAHAN
Moderatör
Moderatör

Mesaj  KARAHAN Cuma Ağus. 31, 2007 2:01 pm

Yelda ve Ece hanım'da benimle aynı düşüncede birileri değiller onlar solcu ben ise Türkçü-Admin ise Chp'li.Teşkilat-ı Mahsusa ise 1 ay önceye kadar Mhp'li idi.(doğru yolu buldu) yani düşünceler pek farketmiyor bölücü terör örgütü yanlısı olmadıkça herkes yazar.Türçü bilinç taşımak iyidir ancak taşımasanızda siz bilirsiniz-yazarsınız.Ancak bana pek buraya yazmaya.dostluk için gelmişsiniz gibi gelmedi.Umarım yanılırım ve siz burada yazarsınız nasıl olduğunu görürsünüz. Saygılar

KARAHAN
Moderatör
Moderatör

Mesaj  Rover Cuma Ağus. 31, 2007 3:05 pm

Sn Karahan, siz niye gocunuyorsunuz ki? Ben fikirlerimi soyledim ve yanlis gordugum seyleride soyleyecegim bu sitede cok sacma seyler yazilmis ama onlarla ugrasacak vaktim yok simdilik.Bahsaettiginiz siteerin birinde uyeidim belki sizinle de yazismisimdir ,bilemiyorum artik...Pesmerge siteleri olduklarin i da zannetmiyorum, cok anlayissiz , dar kafali yoneticileri var, onlarda milliyetcilikle falan geciniyorlar(dusunce dunyalarindan bahsediyorum).Pesmergeleri savunduklarinii gormedim, savunmus olsalar bile buna saygi duyarim..
Bu tartismayi da uzatmayin lutfen , evet dostluk kurmaya niyetim yok!
Canim ne isterse onu yaparim (yazarim-yada yazmam)hosunuza gitmesse banlarsiniz!
Rover
Rover
Uzman Onbaşı
Uzman Onbaşı

Kadın

Character sheet

Mesaj  yelda Cuma Ağus. 31, 2007 4:12 pm

Sayın Rover düşüncelerinizi özgürce yazabilirsiniz.Sizinde bildiğiniz gibi üyelik sadece küfür ve hakaretlerde siliniyor.Elbetteki herkes aynı düşünmek zorunda değil Karahan arkadaşın yazdığı gibi hepimiz farklı görüşlerdeyiz ama buradayız ve yazıyoruz.Burada tek tip düşünce modli yok.
Son olarak size söyleyeceğim istediğiniz gibi yazabilirsiniz.
Sevgi ve saygılarımla,

Not:Karahan arkadaşın diğer siteler için söylediğine katılmıyorum.İnsanlar istediği yerde yazabilir diğer siteleri karalamayı hoş karşılamadığımı özellikle belirtmek istiyorum.Benim için önemli olan insanların aynı düşüncede olmasada saygı ile tartışmalarıdır.
Tekrar saygılar,
yelda
yelda
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Nereden Katılıyor? : İstanbul Avrupa Yakası

Mesaj  ece2323 C.tesi Eyl. 01, 2007 9:29 am

EcE : sorry (Ece sadece doğruları kendi doğrularını yazan ,konuşan biri sağcı veya solcu diye ayırım yanlış bence )
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Nereden Katılıyor? : İstanbul Avrupa yakası
Meslek : Eğitim

Mesaj  yelda C.tesi Eyl. 01, 2007 11:10 am

Karahan arkadaş sağ,sol diyerek ayrım yapmadı bunu söyleyerek bu sitede farklı düşüncelerinde olduğunu belirtmek istedi. seker.gif
yelda
yelda
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Mesaj  Rover C.tesi Eyl. 01, 2007 2:18 pm

Yelda Hanim sizi cok iyi anliyorum.Karahan'nin kendi kafasina gore insanlari sag-sol sucu , bucu koselerine s1k1stirmasini cok sacma buluyorum.
Rover
Rover
Uzman Onbaşı
Uzman Onbaşı

Kadın

Character sheet

Mesaj  ece2323 C.tesi Eyl. 01, 2007 5:08 pm

Newrouzcuğum hoşgeldin bendende selam ve sevgi inan seni gördüğüme çok ama çok sevindim msn sürekli kapalı açık bulamadım bu zamana kadar yada bana denk gelmedin Elazığa gitmene gıcık oldum 208.gif kıskanıyorum gidenleri ne yapayım. seker.gif

En son tarafından C.tesi Eyl. 01, 2007 8:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  Rover C.tesi Eyl. 01, 2007 8:01 pm

Sagol ablacigim.Elazig guzeldi bolbol gezdim.Kiskanmana gerek yok..Istanbul daha guzel bence.
Rover
Rover
Uzman Onbaşı
Uzman Onbaşı

Kadın

Character sheet

Mesaj  KARAHAN C.tesi Eyl. 01, 2007 10:20 pm

Rover demiş ki:Sn Karahan, siz niye gocunuyorsunuz ki? Ben fikirlerimi soyledim ve yanlis gordugum seyleride soyleyecegim bu sitede cok sacma seyler yazilmis ama onlarla ugrasacak vaktim yok simdilik.Bahsaettiginiz siteerin birinde uyeidim belki sizinle de yazismisimdir ,bilemiyorum artik...Pesmerge siteleri olduklarin i da zannetmiyorum, cok anlayissiz , dar kafali yoneticileri var, onlarda milliyetcilikle falan geciniyorlar(dusunce dunyalarindan bahsediyorum).Pesmergeleri savunduklarinii gormedim, savunmus olsalar bile buna saygi duyarim..
Bu tartismayi da uzatmayin lutfen , evet dostluk kurmaya niyetim yok!
Canim ne isterse onu yaparim (yazarim-yada yazmam)hosunuza gitmesse banlarsiniz!
Sn. Rover sizin saçmanız başkasına göre kesinkez doğru olabilir.Nedir o saçma olan şey?Atsızcı siteye benziyor derken küçümsüyorsunuzda(ki pek alakası yok) peşmergeliği olurda savunanlara saygı duyarsınız öylemi?Bahsettiğimiz sitelerde yazmadım ancak bizde dahil olmak üzere hepsini bilmekteyim(zaten 3-4 tane var) arada takipte ederdim oraları öyle sitelerdede ne yazıkki yazmam evet o sitelerde milliyetçiler var ancak Kürt ve Ermeni milliyetçileri var. ,Türk vatanseverleri ise çok azınlıkta.Hem şuan için en iyi yayın yapan ve demokratik ortam burasıdır.Sizinle dostluk kurmak istediğimi söylemedimki bana dostluk kurmaya niyetim yok diyorsunuz ben sadece burası Elazığlıların paylaşım-dostluk ve tartışma mekanı babında kastettim.İstediğinizle dostluğunuzu kendiniz bilirsiniz ve kurarsınız.Ayrıca ben ayırım yapmadım sitede farklı fikirlerin olduğunu ve herkesin çok iyi anlaştığını söylemeye getirdim.Yelda ve Ece Hanımlarla aynı düşüncede olmadığımı ama anlaşabildiğimizi söyledim.Merak etmeyin Akp'liler ve Kürtçüler hariç herkes ile anlaşabilirim... Neyse tekrar hoşgeldiniz. Uzatmıyorum. Saygılar

KARAHAN
Moderatör
Moderatör

Mesaj  ece2323 Paz Eyl. 02, 2007 1:17 pm

Arkadaşlarım ikinizde mükemmelsiniz başka söze gerek varmı ayrıca uzatmayalımda çiçek149.gif
ece2323
ece2323
Moderatör
Moderatör

Mesaj  FARUK 23 Paz Eyl. 02, 2007 1:53 pm

Newrouz hoş geldin.Yavaş yavaş eski dostlar hepimiz burada buluşuyoruz. İnşallah dahada çoğalacağız.
FARUK 23
FARUK 23
Hudut Kartalı
Hudut Kartalı

Mesaj  Rover Paz Eyl. 02, 2007 4:03 pm

Sn. Rover sizin saçmanız başkasına göre kesinkez doğru olabilir.Nedir o saçma olan şey?Atsızcı siteye benziyor derken küçümsüyorsunuzda(ki pek alakası yok) peşmergeliği olurda savunanlara saygı duyarsınız öylemi?Bahsettiğimiz sitelerde yazmadım ancak bizde dahil olmak üzere hepsini bilmekteyim(zaten 3-4 tane var) arada takipte ederdim oraları öyle sitelerdede ne yazıkki yazmam evet o sitelerde milliyetçiler var ancak Kürt ve Ermeni milliyetçileri var. ,Türk vatanseverleri ise çok azınlıkta.Hem şuan için en iyi yayın yapan ve demokratik ortam burasıdır.Sizinle dostluk kurmak istediğimi söylemedimki bana dostluk kurmaya niyetim yok diyorsunuz ben sadece burası Elazığlıların paylaşım-dostluk ve tartışma mekanı babında kastettim.İstediğinizle dostluğunuzu kendiniz bilirsiniz ve kurarsınız.Ayrıca ben ayırım yapmadım sitede farklı fikirlerin olduğunu ve herkesin çok iyi anlaştığını söylemeye getirdim.Yelda ve Ece Hanımlarla aynı düşüncede olmadığımı ama anlaşabildiğimizi söyledim.Merak etmeyin Akp'liler ve Kürtçüler hariç herkes ile anlaşabilirim... Neyse tekrar hoşgeldiniz. Uzatmıyorum. Saygılar

Buranin nasil bir ortama donusecegine zamanla gorucegiz.Diger siteler hakkinda yanlis yorumlar yaptiginizi dusunuyorum hala...ama artik bunu tartismayacagim.Beni alakadar etmezler.Onlarin meraklisi ve avukati da degilim.Dostluk hakkinda :benim burada tanidigim bir cok insanla var zaten bir sanal dostlugum.Coguyla hemfikir olmasamda , fikir ayriligimiz bile buna engel olamadi.Siz daha insanlari tanimadan sucuysa dostluk kurmam falan diyorsunuz.Daha tanisma bolumunde bile bu bence biraz saldirganlik degil mi? Cunku bir yandan da sitede insanlarin dostlukla paylasim yapacagi bir ortam kurmak istiyorsunuz.

Benim boyle bir niyetim yok. Ben bu siteye uye olurken dusuncelerimi disa vurmayi esas aldim. O yuzden kisilere karsi soguk davranmami kimse kinamamali. Neyse lafi uzatmayayim...
Faruk Bey'e tesekkur ediyorum . Kendisini burda gormek cok guzel. Siteye gercekten renk katacak bir insan.
Saygilar.

ps: Ece abla uzatmamiz konusunda haklisin ama mukemmelliik veya eksiklik ile alakasi olmayan bir tartisma yaptigimi dusunuyorum.
Rover
Rover
Uzman Onbaşı
Uzman Onbaşı

Kadın

Character sheet

Mesaj  KARAHAN Paz Eyl. 02, 2007 10:17 pm

Peki. Smiley

KARAHAN
Moderatör
Moderatör

Mesaj  yelda Ptsi Eyl. 03, 2007 12:34 am

Arkadaşlar burası tanışma bölümü LÜTFEN burada tartışmayalım.
Günlük konuşmalarınızı GÜNLÜK KONUŞMALAR dan yapabilirsiniz.

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum,
Sevgi ve saygılarımla,
yelda
yelda
Genel Moderatör
Genel Moderatör

Mesaj  Ulusal Kahraman Cuma Eyl. 07, 2007 1:08 pm

rover hoşgelmişsiniz  mmmm
Ulusal Kahraman
Ulusal Kahraman
Yarbay
Yarbay

Mesaj  Rover Cuma Eyl. 07, 2007 9:24 pm

Hos bulduk. çiçek149.gif
Rover
Rover
Uzman Onbaşı
Uzman Onbaşı

Kadın

Character sheet

Mesaj  Admin Paz Eyl. 09, 2007 1:25 pm

Sayın Rover sizde hoşgeldiniz. Anlaşılan biraz önyargılısınız tabi bu zamanla kaybolacaktır. Çünkü burası diğerlerinden daha farklı bir ortam.

Ben garanti veriyorum daha ne istiyorsun yahu işte? wink

Herkes düşüncelerini yazabilir, paylaşımda bulunabilir sonuçta burasını uzakta olan Elazığlıların buluşma mekanı yaptık, sitemizde terör örgütü yanlısı düşüncedeki kişiler hariç bütün bilinçli kişilere açığız.

Geçmişte bir arkadaşımızında dediği gibi burası Peşmerge goygoycusu, sansürcü, tarikatçı, hortumcu şakşakçısı vs. bir site değildir yani bizden böyle şeyler kimse beklemesin. Bu tür insanları aramıza almamız mümkün değil, onları muhattap dahi almamızda mümkün değildir. Onların kendilerine ait siteleride bulunmaktadır zaten. Kendileri öyleki Elazığ'ı harikulade bir şekildede insanlara tanıtmaktadırlar. Ne diyelim ki biri peşmerge, biri ümmet çapulcusu, fetullahın müridleri, kıbleleri Amerika olan o dangalaklara Tanrı akıl fikir ihsan eylesin...

İyi forumlar...
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek

http://www.elaziz.yetkin-forum.com

Mesaj  Rover Salı Eyl. 11, 2007 8:52 pm

Hos bulduk efendim:)
BU KONU BENI ARTIK ALAKADAR ETMIYOR.ARKADASIMIZ DEDIGINIZ VE SOZLERINI ALINTI YAPTIRGINIZ KISININ BIR INSAN OLDUGUNA INANMIYORUM.ISTE FARKLI DUSUNDUGUMUZ ILK NOKTA!

saygilar
Rover
Rover
Uzman Onbaşı
Uzman Onbaşı

Kadın

Character sheet

Mesaj  Admin Çarş. Eyl. 12, 2007 11:00 pm

Sayın Rover tekrar söylüyorum hepimiz aynı düşüncede olmak zorunda değiliz, yine sizinle yada siz benimle kesinlikle aynı düşünmek zorundada değilsiniz. Ayrıca farklılıklar renk katar bunuda unutmayalım, farklı olsun sizler gibi olsun razıyım. wink

SOZLERINI ALINTI YAPTIRGINIZ KISININ BIR INSAN OLDUGUNA INANMIYORUM

Ancak söylediklerinizin bu kısmının size yakışmadığını söylemek isterim. Bahsettiğimiz kişi benim şuan işleri dolayısıyla siteye katılamayan sevdiğim bir dostumdur. Ayrıca gayet bilgili birisidir. wink Bu gibi şeylere gerek yok.

Takviye Notu: Yeni açtığımız şuan boş olan bölümlerde Mod.'luk yapabilirmisiniz? Birde İngilizceniz varmı? İngilizce bölümü isteyenler varda... Açsak ve beraber idare etsek olurmu idi?

Sevgiler, saygılar
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek

http://www.elaziz.yetkin-forum.com

Mesaj  Rover Cuma Eyl. 14, 2007 3:11 pm

Aman uzatmayin. Ingilizcem var oyle bir bolum acilirsa katilimda bulunurum ama bence gereksiz ...Ingilizce icin BBC 'NIN sitesini tavsiye ederim. Yani ogrenmek isteyenler icin. Modluk icinde vaktim yok . Yinede tesekkurler.
Rover
Rover
Uzman Onbaşı
Uzman Onbaşı

Kadın

Character sheet

Mesaj  Ulusal Kahraman Cuma Eyl. 14, 2007 3:30 pm

bunlar forum ortamında olmazki bence imkansız... ingilizce öğrenmek isteyenler bbc'nin sitesine girsinler, baktılar olmadı, iyi gelmedi ve öğrenemediler bir kursa yazılsınlar.
Ulusal Kahraman
Ulusal Kahraman
Yarbay
Yarbay

Mesaj  bk Cuma Eyl. 14, 2007 3:55 pm

Selam dostlar özellikle Newrouz!
bk
bk
Uzman Onbaşı
Uzman Onbaşı

Erkek