WWW.ELAZİZ.THE-UP.COM - ELAZIĞLILAR BURADA BULUŞUYOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Möhim Haberler

Möhim Haberler Empty Möhim Haberler

Mesaj  Admin Paz Tem. 01, 2007 6:18 pm

Şehir Radyosu :

Sevgili dinleyiciler 1. möhim haberimiz şele...
Dün gece geç saatlerde Elazığ,Malatya karayolu üzerinde meydana gelen tarfik gazasında iki ağır ölü hastahanaya galdırılırken, tüm yoğun çabalara rağmen malesef yolda dirildiler.

Olayın aşırı hız nedeniyle meydana geldiği anlaşıldı. Araç sürücüsü guylulu jet Memed olaydan sonra şehir radyomuza yaptığı açuhlamada, gamyonla Elaziz, Malatya arasını 20 dakkada gitmek istedüğünü ve amacının gines rekorlar kitabında dereceye girmek olduğunu ama ne yazuhki galdurulduğu hastaneda derecenin gendiye girdiği açuhlandı.

Sevgili dinleyiciler 2. möhim haberimiz ise şele...

İlimizde her sene yapılan, çapçılık yarışmasını yine milli çapçımız Teyibe Hanım gazandı. Çapçı Teyibe Hanım yarışmada juri başkanına "ben sizi tanim Elaziz'de her sene en çoh vergiyi en çoh zekati siz verisiz ben size hasteyim" deyince yine birinciliği kimseye gapturmadı.

Valla helal olsunTeyibe Hanım elli sene galsa ben bele diyemem. Bu memlekette herkes zegüne haste. Ama onlar memlekete ne kadar haste tartuşulur.
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek

http://www.elaziz.yetkin-forum.com